شرکت مهاب

با گروه صنعتی و مهندسی مهاب بهترین باشید

گارانتی و خدمات پس از فروش

 

شرکت مهاب افتخار دارد پس از ارائه خدمات و محصولات خود به شما مشتریان عزیز اقدام به ارائه خدمات پس از فروش بینهایت فوق العاده و راضی کننده برای شما عزیزان نماید که طی دستورالعمل ویژه ای مکتوب به شما ارائه خواهد شد

این دستورالعمل به منظور ارتقاء هرچه بیشتر کیفیت محصولات تولیدی شرکت مهاب و همچنین ایجاد واحد خدمات پس از فروش پمپ شرکت طراحی شده تا ضمن آشنایی با روند جاری شرکت بتوانیم خدماتی هرچه مناسب تر، به مشتریان عزیز شرکت ارائه نماییم. محصولات عرضه شده توسط این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ می باشد که شامل موارد ذیل می باشد.

خریداران می توانند در صورتی که هنگام استفاده از محصولات شرکت مهاب با مشکلی مواجه شدند و یا نیاز به مشاوره های عیب یابی در زمینه استفاده از محصولاتی همچون پمپ های تزریق و انتقال مواد شیمیایی، میکسرها و پکیج های آماده سازی دارند با مراجعه به پنل کاربری خود این موارد را مطرح کرده تا در اسرع وقت پاسخ را مشاهده نمایند.

در بخش خدمات پس از فروش پمپ، کاربران گرامی پس از انجام عملیات خرید، در صورت نیاز خریدار سیستم در سایت نصب و راه اندازی خواهد شد، و کاربر می تواند راهنمای استفاده از آن محصول را مشاهده نماید. از دیگر خدماتی که شرکت مهاب برای کاربران خود در نظر گرفته است می توان به تامین تمامی قطعات مورد نیاز مصرف کننده برای هر محصول و همچنین مشاوره های عیب یابی اشاره نمود.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

Enter your keyword