شرکت مهاب

با گروه صنعتی و مهندسی مهاب بهترین باشید

خدمات مهندسی مشاوره ای

 

شرکت بزرگ مهاب مفتخر است به ارائه خدمات مهندسی و مشاوره تخصصی در زمینه های مختلف منجمله انتقال، اختلاط و تزریق مواد شیمیایی کارخانه ها و… بپردازد. این شرکت، با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص به عنوان ارزشمندترین سرمایه های سازمانی شرکت، ارتقای سطح دانش و عملکرد نظام مدیریتی و پیروی از یک برنامه جامع سازمانی به سرعت دایره خدمات مهندسی مشاوره تخصصی خود را توسعه بخشیده است.
برخی از خدمات مهندسی مشاوره این مجموعه، مشاوره، طراحی و اجرا در زمینه ساخت چربی گیر صنعتی ،پکیج تزریق مواد شیمیایی، ارائه خدمات مهندسی طرح ها و دیاگرام های مختلف خطوط تزریق و انتقال مواد شیمیایی کارخانجات، برگزاری دوره های آموزشی تخصصی برای صنایع مواد شیمیایی و ارائه خدمات مهندسی مشاوره در جهت طراحی و تولید انواع پمپ های تزریق و انتقال مواد شیمیایی ، طراحی پکیج تصفیه فاضلاب ، پکیج های تصفیه آب برای کارخانجات ، مجتمع های اداری ، تجاری و پالایشگاه ها و … می باشد. در این راستا مهندسین ما آماده حضور در محل کارخانه و ارائه راهکارهای مفید برای رفع مشکلات فرایندهای مختلف خواهند بود.

هر یک از محصولاتی که در تصفیه آب و فاضلاب استفاده می شود دارای پیچیدگی های بسیاری است . دستگاه تصفیه آب ( آب شیرین کن ) خود مقوله ای پیچیده و دارای زیرشاخه های فراوانی است که در این وب سایت در مورد هر یک از دستگاه های آب شیرین کن بطور مفصل توضیحات مبسوط داده شده است . طراحی آب شیرین کن صنعتی وابسته به پارامترهایی از جمله مکان نصب آب شیرین کن ، دبی آب مورد نیاز ، مشخصات آبی که وارد دستگاه آب شیرین کن می شود، می باشد.

شرکت مهاب خود را موظف می داند از ابتدای ایجاد مسئله تا پایان نصب دستگاه ها کنار شما باشد . طراحی پکیج تصفیه فاضلاب نیز دارای پیچیدگی های فراوانی است منجمله مشخصات پساب فاضلاب ورودی به دستگاه تصفیه فاضلاب ، دبی فاضلاب ورودی به پکیج تصفیه فاضلاب و نوع استفاده ای که از پساب خروجی از پکیج های تصفیه فاضلاب خواهد شد . لذا انجام خدمات مهندسی در زمینه پکیج تصفیه آب و پکیج تصفیه فاضلاب نیازمند تجربه و تخصص می باشد که قطعا با برقراری ارتباط با همکاران مهاب می توانید از هر دو اینها در زمینه طراحی رایگان برخوردار شوید . در زمینه قیمت نیز به شما اطمینان می دهیم به نسبت کیفیت تولیدات و خدماتی که در اختیار شما قرار خواهیم داد قطعا بهینه ترین استعلام قیمت را تقدیم شما خواهیم نمود .

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

Enter your keyword